תוכן עניינים

אם אתם נמצאים באתרנו אתם כנראה כבר מבינים את החשיבות של המיתוג, על כמה הוא עוזר ללקוחות שלכם לזהות אתכם, כמה הוא עוזר לבנות נאמנות אצל לקוחות וכמה הוא עוזר לתמחור שונה של המוצרים והשירותים שלכם.

כששומעים את המילה מיתוג אנשים רבים חושבים ישר על לוגו, אך לוגו הוא ממש לא כלי העזר היחיד שלכם בדרך למיתוג מנצח מבחינת גרפית.

אנו בברנדפיקס מציעים תוספות מלבד לוגואים כדי לספק עבורכם מעטפת 360 של מיתוג, אני רוצה להציג בפניכם את הכלים הגרפיים העומדים לרשותכם למיתוג מלבד לוגו העסק:

כרטיס ביקור

כרטיסי ביקור הוא מצרך נחוץ לכל עסק, אם ליבת העסק שלכם היא מתן שירות אז כמובן שהשארת כרטיס ביקור אצל כל לקוח שנפגשתם איתו היא הזדמנות נהדרת לקבלת ליד בעתיד.

גם אם העסק שלכם עוסק במוצרים, קיימים אצלכם אנשי שירות כמו למשל אנשי מכירות, שכמובן גם להם יש אפשרות להשתמש בכרטיסי ביקור.

נייר פירמה

כאשר העסק שלכם צריך להעביר מסמך חתום או לשלוח מכתב חשוב והמסמך אינו מעוצב היטב, זה יכול לגרום לצד השני לזלזל בעסק שלכם.

נייר פירמה עם הלוגו שלכם שמעוצב בצורה מקצועית ופורמלית יכול לתרום רבות לאיך העסק שלכם מצטייר בעיני גורם חיצוני.

חתימה למייל

הדואר האלקטרוני כבר מזמן הפך לכלי התקשורת החשוב והנפוץ ביותר בין גורמים בעולם העסקי, ולכן כאשר אתם פונים לגורם אחר כדאי מאוד שתהיה ברשותכם חתימה המציגה את התפקיד שלכם, דרכי יצירת קשר ועוד.

חתימה מעוצבת היטב יכולה להשפיע גם היא על מה שהצד השני חושב על העסק שלכם.

תמונת פרופיל/קאבר לעמוד הפייסבוק העסקי של העסק שלכם

נוכחות ברשתות החברתיות היא חשובה, אבל נוכחות בלבד לא מספיקה.

דף הפייסבוק של העסק שלכם צריך להיראות מקצועי ולכן יש לכם את הצורך בתמונת קאבר ותמונת פרופיל המעוצבת בצורה מקצועית ולא להסתפק בעיצוב הנוצר בעזרת הצייר.

ברכה לחג/איגרת

נאמנות אצל לקוחות נוצרת בעקבות יחס אישי, ברכה מעוצבת עם לוגו החברה לחגים תגרום ללקוחות להרגיש קרובים יותר לעסק שלכם ובכך להיות נאמנים יותר.

תמונה לאינסטגרם

רוב הקהל הצעיר עבר מזמן להשתמש באינסטגרם הרבה יותר מאשר בפייסבוק וגם הדור המבוגר לאט לאט מתחיל להשתמש יותר ויותר ברשת החברתית המבוססת תמונות.

פרסום באינסטגרם ודפים עסקיים הפכו לפופולריים יותר ויותר ולכן עיצוב תמונה מותאמת לאינסטגרם שלכם (גם התאמת רזולוציה לסטורי) זהו עוד כלי גרפי חשוב.

עיצוב תבנית למצגת

אנשי מכירות רבים בעסקים מוצאים עצמם פונים ללקוחות שלהם באמצעות מצגת, עיצוב מצגת באופן נקי ומקצועי, מצגת המשדרת את עוצמת העסק שלכם ומושכת את עין הלקוח יכולה לתרום רבות להגדלת המכירות וסגירת פרויקטים.

מעטפת מיתוג

על חשיבות של הלוגו אין עוררין, לוגו מעוצב היטב יוצר רושם ראשוני חזק אצל לקוחותיכם וגורם להם לזכור ולזהות את העסק שלכם.

אך לוגו לבדו לא יכול ליצור תדמית חיובית אצל הלקוח שלכם, השתמשו בתוספות האלה כדי ליצור רושם חזק יותר וגם יחס אישי אצל הלקוחות שלכם.

ככה יוצרים מיתוג מנצח.

קחו את העסק שלכם לשלב הבא...

התקדמו לאחת מחבילות המיתוג שלנו ותהנו מלוגו חדש תוך 48 שעות